.

.

תיבת כבלים משגרת OTDR, ללא עריכה SM SCUPC אטום למים אזור מתים למדידה

תיבת כבלים משגרת OTDR, ללא עריכה SM SCUPC אטום למים אזור מתים למדידה

ILS 45.20
הנגישות
בצורה נגישה

ביצועים מצוינים : כבל ההשקה של OTDR עשוי מחומרים באיכות טובה, בעל ביצועים טובים, מעשיים ועמידים יותר אפקט איטום טוב : כבל ההשקה מגיעים עם ביצועי איטום מעולים, אטומים למים, אי עבירות ואי פיצוץ. חיסל אזור מת : משמש בעיקר לפצה על נקודה עיוורת של מבחן OTDR, אין ראש ריתוך באמצע הסיב, הוא בעל גודל קטן, משקל קל, קל לנשיאה. הילוכים יציבים : עשוי מחומר סיבים ופלסטיק, הם בעלי עמידות בפני קורוזיה חזקה, יציבה, אובדן נמוך ועמידות בפני הפרעות. אובדן נמוך : 9/125 מצב יחיד, אובדן פחות או שווה ל- 0.5dbm/km, אתה יכול להשתמש בביטחון. אורך למשך 1000 מ ', מספיק לשימוש. ביצועים מצוינים : כבל ההשקה של OTDR עשוי מחומרים באיכות טובה, בעל ביצועים טובים, מעשיים ועמידים יותר. אפקט איטום טוב : כבל ההשקה מגיעים עם ביצועי איטום מעולים, אטומים למים, אי עבירות ואי פיצוץ. חיסל אזור מת : משמש בעיקר לפצה על נקודה עיוורת של מבחן OTDR, אין ראש ריתוך באמצע הסיב, הוא בעל גודל קטן, משקל קל, קל לנשיאה. הילוכים יציבים : עשוי מחומר סיבים ופלסטיק, הם בעלי עמידות בפני קורוזיה חזקה, יציבה, אובדן נמוך ועמידות בפני הפרעות. אובדן נמוך : 9/125 מצב יחיד, אובדן פחות או שווה ל- 0.5dbm/km, אתה יכול להשתמש בביטחון. אורך למשך 1000 מ ', מספיק לשימוש. ביצועים מצוינים : כבל ההשקה של OTDR עשוי מחומרים באיכות טובה, בעל ביצועים טובים, מעשיים יותר ועמידים 2. אפקט איטום טוב : כבל ההשקה מגיעים עם ביצועי איטום מעולים, אטומים למים, אי עבירות ואי פיצוץ 3. חיסל אזור מת : משמש בעיקר לפצה על הנקודה העיוורת של מבחן OTDR, אין ראש ריתוך באמצע הסיב, הוא בעל גודל קטן, משקל קל, קל לנשיאה 4. הילוכים יציבים : עשוי חומר סיבים ופלסטיק, בעלי עמידות בפני קורוזיה חזקה, יציבה, אובדן נמוך והתנגדות הפרעות 5. אובדן נמוך : 9/125 מצב יחיד, אובדן פחות או שווה ל- 0.5dbm/km, אתה יכול להשתמש בביטחון. אורך עבור 1000 מ ', מספיק למפרט שימוש : סוג פריט : OTDR הפעלת כבל תיבת כבלים : סיבים, אורך פלסטיק : בערך.8ftmode : מצב יחיד (9/125) אובדן : פחות או שווה לרשימת חבילות 0.5dbm/km : 2 x דוח טקסט גרפי OTDR 1 x כבל סיומת OTDR 1 x תיבת אחסון 1 x שקית אחסון.

המאפיינים העיקריים

Item Type:
OTDR Launch Cable Box
Material:
Fiber, plastic
Length:
Approx. 1000meter / 3280.8ft
Mode:
Single mode (9/125)
Loss:
Less than or equal to 0.5dBm/km
Package List:
2 x OTDR Graphical Text Report:
1 x OTDR Extension Cable:
1 x Storage Box:
1 x Storage Bag:

בחירת הלקוח